plende
Logo - PWR.COM.PL

Regulamin księgarni internetowej PWR

Księgarnia internetowa działająca pod adresem www.pwr.com.pl jest prowadzona przez Polskie Wydawnictwa Reklamowe - Marcin Karasiński - ul. Winnica 37a/12, 87-100 Toruń, NIP: 956-136-00-19, REGON: 871704465, wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Torunia 48913

Przyjmowanie zamówienia

Składanie zamówień przez serwis internetowy możliwe jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Zamówienia telefoniczne przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00

Po złożeniu zamówienia kupujący otrzyma e-mailem odpowiedź potwierdzającą przyjęcie zamówienia. Księgarnia PWR zastrzega sobie prawo do dłuższej realizacji zamówienia, niż jest to określone w punkcie "czas dostawy". Klient w takim przypadku zostanie poinformowany telefonicznie o czasie realizacji tego zamówienia. Takie sytuacje nie mają miejsca często, wszystkie proponowane pozycje znajdują się na stanie Księgarni PWR.

Księgarnia PWR zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz telefonicznej weryfikacji danych kupującego / danych dotyczących dostawy.

Księgarnia PWR zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia w przypadku braku kontaktu z zamawiającym.

Zmiana lub anulowanie zamówienia

Zmiana lub anulowanie zamówienia możliwe są do chwili wysłania zamówionych pozycji. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest poprzez kontakt z Księgarnią PWR tel. 56 651 19 61.

Ceny

Wszystkie ceny w księgarni podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny znajdujące się przy oferowanych produktach w chwili składania zamówienia są wiążące i ostateczne. Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki (wyjątkiem są tzw. oferty promocyjne, w których jest mowa o braku kosztów przesyłki).

Paragony i faktury

Klient wybiera rodzaj rachunku przy podsumowaniu zamówienia. Rachunek wystawiany jest do każdego zamówienia i dołączany do przesyłki.

Czas dostawy

Okres oczekiwania na przesyłkę uzależniony jest od wyboru dostawcy oraz sposobu płatności. W większości przypadków wynosi on ok. 24 godzin.

Koszt dostawy

Koszt dostawy uzależniony jest od wartości zamówienia oraz sposobu płatności. Cennik dostaw znajduje się w zakładce 'koszty dostawy'. Księgarnia PWR zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w cenniku oraz tworzenia ofert promocyjnych, z inną niż podana ceną przesyłki.

Formy płatności

Sklep oferuje następujące formy płatności:

* za pobraniem (zapłata listonoszowi lub kurierowi przy odbiorze przesyłki)

* tradycyjnym przelewem bankowym (przy wyborze tej formy płatności realizacja zamówienia wydłuża się – towar jest wysyłany po wpłynięciu środków za zamówienie na konto bankowe księgarni)

* płatność przy odbiorze (w przypadku odbioru osobistego w naszej siedzibie)

Reklamacje i zwroty

Klient zobowiązany jest do sprawdzenia towaru przy odbiorze i zgłoszenia ewentualnej reklamacji kurierowi lub listonoszowi.

Klient zobowiązany jest do bezpośredniego kontaktu z Księgarnią PWR w przypadku otrzymania towaru uszkodzonego; reklamacje będą rozpatrywane przez Księgarnię w okresie do 5 dni roboczych od czasu przyjęcia zgłoszenia.

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. W takiej sytuacji pieniądze zostaną zwrócone po dotarciu towaru do firmy - zwracane koszty nie obejmują poniesionych przez klienta kosztów przesyłki.

Ochrona danych osobowych

Księgarnia PWR nie przechowuje danych swoich klientów. Aby dokonać zakupu nie trzeba być zalogowanym. Dane podawane przy składaniu zamówienia są automatycznie usuwane po jego zamknięciu.

Zmiana regulaminu

Księgarnia PWR zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.

Uwagi

Wszelkie sugestie i uwagi Państwa są dla nas bardzo cenne. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 56 651 19 61.